O kalendáři pro rok 2016:

Fotograf našeho kalendáře Jirka Blahoslav Bláha tragicky zemřel koncem května v Tanzánii. Upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým. RIP. Děkujeme Jirko!

Pokud byste měli zájem o náš kalendář ze sběratelských či jiných důvodů, kontaktujte nás, několik kusů je k dispozici.


Náš první kalendář vznikl, jak se říká shodou šťastných náhod, (které neexistují :-)) a to kombinací našeho přání vyzdobit fitness centrum fotkami našich návštěvníků a setkáním s novým klientem Jirkou Blahoslavem Bláhou - fotografem, jehož sem zavál vítr až ze Středozemního moře.
Kalendář byl nafocen a připraven v rekordním čase cca 10 dní, za což velké díky všem co stáli před objektivem, fotografovi a grafikovi v jedné osobě a reklamní společnosti STILLUS.

Cena kalendáře: 250Kč 
Z každého prodaného kalendáře získá 50Kč břeclavský
útulek pro opuštěná zvířata.

 

Eva, Zdenda, Honzík, Martin, Milan, Jara
Na prvních a posledních stránkách Vás zdraví a vítá tým trenérů a majitelů fitness centra. Mrzí nás jen, že se focení nemohly účastnit i naše trenérky.

 

 

Martin & Kamil & Bára
Běžecké pásy a steppery umístěné u oken do  rušné ulice jsou naší chloubou a lákadlem pro běžce i pro ty co si u spalování tukových zásob rádi popovídají se spolubojovníkem na  sousedním pásu :-). Tihle dva na fotce testovali fitko jako snad úplně první - před 4 roky - a za tu dobu nám do objemu pěkně vyrostli.

 

Pan TRENÉR – Jara Beneš
Takhle urputný výraz u něj uvidíte jen při vrcholném soustředění :-). Jinak je to ten stále usměvavý a vždy ochotný pomoci všem těm co o to opravdu stojí. Pod jeho vedením se lidé dokážou neuvěřitelně dát do formy. Však už také cvičí dobře 30let!

  Mistr světa – Milan Obořil
Člověka s větší silou vůle jsme tu snad ještě nepotkali. Jeho fyzický vývoj za posledních pár let podložený slušným výčtem vítězství či umístění na prestižních soutěžích je nepřehlédnutelný.

Pokud opravdu hodně chcete, můžete se pod jeho vedením připravit i na své kulturistické či fitness soutěže. A protože s láskou jde všechno lépe, věrnou oporou je Milanovi nejen na fotce jeho krásná žena Markéta.

  Mirka Kondllová & Martin Herman
V našem rodinném fitness centru dbáme na to, aby všichni co pracují za barem, byli schopní nezkušeným klientům poradit s nastavením strojů a správným provedením základních cviků. Nevíme jak je to možné, ale na Martinovu směnu vždycky vyjdou jen ty mladé pěkné slečny ;-).

Na snímku je reprezentuje zkušená trenérka POWER JOGY Mirka Kondllová. U nás se před časem dávala do super formy v rámci mateřské a svým humorem nám obohatila nejednu hodinu ranních kruhových tréninků.

 

Honza Vacek
Stále usměvavý mašinfíra pilotující silné stroje u Českých drah. Sám už v několika fitkách pracoval a jsme rádi, že se mu líbí právě u nás. Mezi jeho koníčky patří kromě prodeje realit s www.rkhappy.cz např. i prodej kosmetiky AVON a tak mu tu soukromě občas říkáme avon gay ;-). Trošku jsme si kdysi špatně vysvětlili zkratku AG (Avon Gentleman).

  Linda Dubská
Tahle krásná mladá dáma právě ukončila aktivní tenisovou kariéru a nyní máte šanci využít jejích zkušeností pro sebe či vaše děti v Tenisové školičce.

Hrála tenis po celém světě. Ve Španělsku žila tři roky v akademiích Guillerma Vilase a Juana Carlose Ferrera. Mimo Evropu byla v USA, Číně nebo Bahrajnu na okruzích WTA. Mezi ženami má 24 výher a 40 porážek. Její nejlepší umístění bylo 1182. místo ve dvouhře a 919. ve čtyřhře. Jednu dobu jí patřilo 38.  místo mezi Češkami na světovém žebříčku WTA.

 

Michaela Dostálová
Na první pohled křehká paní inženýrka, která se statečně postavila i nahá do sprchy, toho ve svém věku stihla už také hodně. Její zálibou jsou bojové sporty a v  pěti z nich dokázala vyhrát mistrovství republiky.

Třicetiletá břeclavská rodačka začínala v sedmi letech s judem a dostala se do reprezentace. V 19 letech začala s ruským bojovým uměním sambo. Před čtyřmi lety začala s brazilským jiu-jitsem a příbuzným grapplingem. V roce 2013 začala s  fightingem. Ve všech těchto sportech se stala mistryní republiky. V letošním roce začala i s MMA a hned při první účasti na mistrovství světa skončila třetí. Je vystudovaná stavební inženýrka oboru Ekonomika a management ve stavebnictví na ČVUT v Praze, nyní studuje Ph.D.

Přejeme jí mnoho další úspěchů v ringu i mimo něj a hlavně silného sponzora, který nahradí chybějící federaci.

Terezka Tesaříková & Dan Kořínek & Bára Planá
Takhle tvrdě tu maká Vícemistr Moravy a Slezska staršího dorostu nad 72kg a majitel bronzové medaile z Mistrovství České Republiky.

Právě jsem viděla anděla“ komentovala kamarádka šířku Danových zad, když roztáhl s párem činek ty svoje křídla.. v oblíbeném mini tílku značky GET FIT BRO www.getfitbro.sk

Nemají to tu kluci se soustředěním jednoduché, když tu okolo cvičí takové „sparingpartnerky“. Mimochodem obě si také umí pěkně naložit. Ta teprve 15letá slečna vpravo se chystá na jaře na své první závody v kategorii Bikini. Barčo, držíme palce v přípravě!

Jan Fobl & Jana Oprchalová
Členovi místního kulturistického Obořil Elite týmu jsme měli možnost letos v říjnu pogratulovat k úžasnému prvnímu místu ze soutěže GP Fitness Brno 2015 v kategorii mužů nad 80kg.

Tento sympatický obchodní manager je ideálním prototypem klienta a zbožným přáním každého podnikatele ve službách. Nejen že, vždy s úsměvem pozdraví a všechna svá přání jasně vyjádří tak nikdy nezapomene na kouzelná slovíčka prosím a děkuji.

Janě, jeho půvabné partnerce při focení lze lecos závidět. Tato majitelka úžasné postavy a genů, které byste i přesto, že má po čtyřicítce a jednom dítěti typovali sotva 30, je ještě ke všemu majitelkou cukrárny Delikana v Mikulově!

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2016 i 2017

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás i v novém roce!

Poděkování:

Fotograf: Jirka Blahoslav Bláha

V devadesátých letech minulého století studoval portrétní a aktovou fotografii u světově uznávaného fotografa Stefana Santoriho v Římě, kde začínal jako vizážista. Jeho práce bývají publikovány v médiích a reklamě. Z časopisů jmenujme například Playboy, Hustler, Penthouse, Český modelling, Xantypa, Excelsior, Newlook či italský Lui. Fotoobrazy J. B. Bláhy jsou k vidění ve výstavních prostorách i soukromých budovách po celém světě. V letních měsících se J. B. Bláha pohybuje středomořím na jachtě Sun Celebrity mezi Itálií, Sardinií, Korsikou a Elbou, kde se věnuje mimo jiné i focení pro klientelu z celé Evropy. V zimě se vrací do České republiky, kde pracuje na vytváření různých pictoriálů, reklamních fotografií a zakázek pro širokou veřejnost.

https://www.facebook.com/j.b.blaha, http://www.jirkablahoslavblaha.photography/, tel:722 306 533

 

Vizážistka a kosmetička Linda Celnarová

Nabízí svatební líčení, denní a večerní líčení, foto makeup, proměny, přehlídky, kurzy osobního líčení, kosmetické ošetření, úprava obočí, depilace.

Žerotínova 2, Břeclav, tel: 720 243 156
https://www.facebook.com/Linda-Celnarová-vizážistka-a-kosmetička-354326188099417/


Kontakt

H-Fitness
OD M-1 centrum Lidická 3411, Břeclav
recepce 736 520 924
46926038

Oblíbené odkazy